Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Karel Tyrpekl druhý na Visegrádské 4 v Maďarsku!

Dráha Dráha

Bábek vyhrál keirin v Picenu

MTB MTB

Bikovými mistry ČR Kulhavý a Škarnitzlová

BMX BMX

Mistrem ČR v bikrosu je Dominik Topinka

Cyklokros Cyklokros

Změny pravidel cyklokros

Sálovka Sálovka

Sálovci na ME bez medaile

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Trial Trial

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin


Zahraniční report. dráha

Sprinter Kelemen na SP v Manchesteru třináctý

Sprinter Pavel Kelemen obsadil ve druhém dílu seriálu Světového poháru v dráhové cyklistice v Manchesteru třinácté místo v sprintu. V kvalifikaci sice zajel sedný nejlepší čas 9,743, v prvním kole porazil Alexandra Šarapova z Ruska, ale ve čtvrtfinále nestačil na Meteusze Rudyka z Polska. I David Sojka postoupil z kvalifikace, ale hned v prvním kole byl rychlejší Welšan Lewis Oliva.

Z našich reprezentantů ještě zasáhly do bojů Sára Kaňkovská, která bvyla v keirinu třináctá a Jarmila Machačová s Lucií Hochmann, ty však závod v madisonu nedokončily.

Výsledky:

Muži:

Sprint:

Finále: Lavreysen (Niz.) - Rudyk (Pol.) 2:0, o 3. místo: Glaetzer (Austr.) - Buchli (Niz.) 2:0, ...13. Kelemen, 18. Sojka (oba ČR).

Omnium:

1. Thomas (Fr.) 151, 2. Larsen (Dán.) 140, 3. Torres (Šp.) 125, 4. Beyer (Něm.) 111, 5. Stewart (Brit.) 107, 6. Pieters (Niz.) 95.

Stíhací závod družstev:

Finále: Británie (Burke, Clancy, Woodf, Emadi) 3:55,847 - Dánsko 4:01,535, o 3. místo: Francie 3:57,298 - Nizozemí 3:58,455.

Ženy:

500 m s pevným startem:

1. Šmelevová (Rus.) 33,613, 2. Welteová (Něm.) 33,634, 3. Starikovová (Ukr.) 33,825, 4. Barberová (Šp.) 34,153, 5. Salazarová (Mex.) 34,207, 6. Kuo Jü-fang(Čína) 34,411.

Keirin:

1. Vogelová (Něm.), 2. Braspennincxová (Niz.), 3. Van Riessenová (Niz.), 4. Krupeckeiteová (Lit.), 5. Mortonová (Austr.), 6. Mustapaová (Malajs.), ...13. S. Kaňkovská (ČR).

Madison:

1. Barkerová, Archibaldová (Brit.) 32, 2. Kopecká, D’Hooreová (Belg.) 30, 3. Barbieriová, Balsamová (It.) 9, 4. Boylanová, Gurleyocá (Ir.) 6, 5.Berthonová, Demayová (Fr.), 6., 6. Čekinová, Badjaková (Rus.) 6....Machačová, Hochmannová (ČR) nedokončily.

CÍCHA JAROSLAV
12.11.2017 | zobrazeno 500x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..