Vacek ukončil sezónu dalším úspěchem v Itálii

Čeští dráhaři úspěšní ve Vídni

Cink se po roce vrací na biky

Bikrosový Žendarace letos již popáté

Maďarský junior Vas vyhrál Toi Toi Cup v Jičíně

SC Svitávka skončila v St. Gallenu šestá

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Finále Českého poháru mládeže

Neumanová: „Nejvíce se mi líbil pohár v Plzni.“

"Cyklokros studnice medailí"

V rámci tiskové konference u příležitosti cyklokrosového evropského šampionátu v Táboře, došlo ke křtu a představení nové knihy o českém cyklokrosu "Cyklokros studnice medailí". Slavnostního aktu se ujala trojice, která se podílela na jejím vzniku. Otec myšlenky a garant Slavomír Svoboda z Českého svazu cyklistiky, společně s autory publikace Jaroslavem Cíchou a „chodící encyklopedie“ Jindřichem Pulmanem.

Už první reakce a ohlasy byly mezi přítomnými novináři pozitivní. Na 150 stránkách je mnoho historických i současných fotografií, velice podrobně je zpracována naše cyklokrosová historie až do letošního roku. Značnou část knihy tvoří profily našich nejlepších současných krosařů a pochopitelně nechybí ani kompletní přehled medailistů ze všech domácích i světových šampionátů.

První vydání knihy nebude prodejné, ale jako propagaci cyklokrosu ji dostanou v dostatečném množství všechny krajské svazy, tak aby se dostala k těm nejpovolanějším - trenérům, závodníkům a funkcionářům.

Soubory:

JAKUB EDR
12.10.2017 | zobrazeno 288x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
ČT4 SPORT Paříž - Tours 2017 18.10.2017 Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklis...
"Cyklokros studnice medailí"

Změna místa konání MČR madison

Gratulace ekonomickému viceprezidentovi ČSC
Gratulujeme ekonomickému viceprezidentovi svazu Slavomíru Svobodovi, který byl novým ministrem jmeno..