Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

"Cyklokros studnice medailí"

V rámci tiskové konference u příležitosti cyklokrosového evropského šampionátu v Táboře, došlo ke křtu a představení nové knihy o českém cyklokrosu "Cyklokros studnice medailí". Slavnostního aktu se ujala trojice, která se podílela na jejím vzniku. Otec myšlenky a garant Slavomír Svoboda z Českého svazu cyklistiky, společně s autory publikace Jaroslavem Cíchou a „chodící encyklopedie“ Jindřichem Pulmanem.

Už první reakce a ohlasy byly mezi přítomnými novináři pozitivní. Na 150 stránkách je mnoho historických i současných fotografií, velice podrobně je zpracována naše cyklokrosová historie až do letošního roku. Značnou část knihy tvoří profily našich nejlepších současných krosařů a pochopitelně nechybí ani kompletní přehled medailistů ze všech domácích i světových šampionátů.

První vydání knihy nebude prodejné, ale jako propagaci cyklokrosu ji dostanou v dostatečném množství všechny krajské svazy, tak aby se dostala k těm nejpovolanějším - trenérům, závodníkům a funkcionářům.

Soubory:

JAKUB EDR
12.10.2017 | zobrazeno 1211x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..

VSA 2019 - MŠMT podmínky pro žadatele