Karel Tyrpekl druhý na Visegrádské 4 v Maďarsku!

Bábek vyhrál keirin v Picenu

Bikovými mistry ČR Kulhavý a Škarnitzlová

Mistrem ČR v bikrosu je Dominik Topinka

Změny pravidel cyklokros

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Domácí report. mtb

Vyhlášení Pražského MTB poháru 2017

Kapela s kladným vztahem k cyklistice "Školení sester", která je složená z renomovaných pražských lékařů, bude příjemnou muzikou doprovázet slavnostní vyhlášení Pražského MTB poháru pro rok 2017. To se uskuteční v pátek 10. listopadu 2017 v Music clubu Lidového domu Kbely od 19:01 hodin.

Tři nejlepší bikeři každé závodní kategorie celkového pořadí Pražského MTB poháru převezmou i v tomto roce pohár s klasickou pražskou dlažební kostkou a vítěz každé kategorie navíc obdrží vítězný dres. Vyhlašovaných kategorií je úctyhodný počet, celkem 23. Dále bude vyhlášen závodník, který si odnese cenu za titul Objev roku a do Síně slávy Pražského MTB poháru bude uvedena další významná osobnost nejenom pražské, ale i světové cyklistiky.

Ovšem to není vše, součástí slavnostního večera, vedeného v neformálním duchu, bude i udělení cen Pražského svazu cyklistiky v jednotlivých disciplínách – silnice, dráha, horská kola, cyklokros, handicapovaní cyklisté, sálová cyklistika a bikros, vybraným Osobnostem pražské cyklistiky za rok 2017, které určí členové Výkonného výboru Pražského svazu cyklistiky.

Večerem bude provázet, podobně jako v minulém roce, Miroslav Lenc a nejúspěšnější cyklista paralympijské historie, Jiří Ježek, který je zároveň patronem Pražského MTB poháru.

12.10.2017 | zobrazeno 591x
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..