Vacek ukončil sezónu dalším úspěchem v Itálii

Čeští dráhaři úspěšní ve Vídni

Cink se po roce vrací na biky

Bikrosový Žendarace letos již popáté

Maďarský junior Vas vyhrál Toi Toi Cup v Jičíně

SC Svitávka skončila v St. Gallenu šestá

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Finále Českého poháru mládeže

Neumanová: „Nejvíce se mi líbil pohár v Plzni.“

Domácí report. mtb

Vyhlášení Pražského MTB poháru 2017

Kapela s kladným vztahem k cyklistice "Školení sester", která je složená z renomovaných pražských lékařů, bude příjemnou muzikou doprovázet slavnostní vyhlášení Pražského MTB poháru pro rok 2017. To se uskuteční v pátek 10. listopadu 2017 v Music clubu Lidového domu Kbely od 19:01 hodin.

Tři nejlepší bikeři každé závodní kategorie celkového pořadí Pražského MTB poháru převezmou i v tomto roce pohár s klasickou pražskou dlažební kostkou a vítěz každé kategorie navíc obdrží vítězný dres. Vyhlašovaných kategorií je úctyhodný počet, celkem 23. Dále bude vyhlášen závodník, který si odnese cenu za titul Objev roku a do Síně slávy Pražského MTB poháru bude uvedena další významná osobnost nejenom pražské, ale i světové cyklistiky.

Ovšem to není vše, součástí slavnostního večera, vedeného v neformálním duchu, bude i udělení cen Pražského svazu cyklistiky v jednotlivých disciplínách – silnice, dráha, horská kola, cyklokros, handicapovaní cyklisté, sálová cyklistika a bikros, vybraným Osobnostem pražské cyklistiky za rok 2017, které určí členové Výkonného výboru Pražského svazu cyklistiky.

Večerem bude provázet, podobně jako v minulém roce, Miroslav Lenc a nejúspěšnější cyklista paralympijské historie, Jiří Ježek, který je zároveň patronem Pražského MTB poháru.

12.10.2017 | zobrazeno 115x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
ČT4 SPORT Paříž - Tours 2017 18.10.2017 Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklis...