Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Domácí report. cyklokros

Organizátoři cyklokrosového ME v Táboře nelení

V plném proudu jsou přípravy na evropský cyklokrosový šampionát, který se uskuteční 4. a 5. listopadu v Táboře. Organizátoři pracují nejen na trati, ale myslí i na diváky a připravují pro ně jednu akci za druhou.

Tak třeba v sídle Agentury Cyklistika jsou již mnohé reklamní předměty k podpoře šampionátu. Prvních pět tisíc diváků mistrovství Evropy obdrží u vstupu modrý zvoneček k povzbuzování závodníků a zlepšení atmosféry závodu.

Jedním z partnerů mistrovství je mezinárodní řetězec sportovních potřeb Hervis Sports. Každý zájemce, který si zakoupí vstupenku za 299 Kč v předprodeji v síti Ticketstream, získá slevu 20% na nákup zboží v síti všech prodejen HERVIS v České republice. Slevu uplatní při předložení vytištěné vstupenky u pokladny prodejny s vybraným zbožím. Sleva je platná do 5. listopadu 2017. Více informací naleznete na stránkách www.hervis.cz a www.ticketstream.cz.

Jeden z návštěvníků ME se bude radovat z horského kola KTM Peak RS 29, které bude hlavní výhrou pro diváky ME. A kolo to bude opravdu kvalitní, v současné době se podává za 29 990 korun. Stačí přijít fandit našim reprezentantům a v neděli navštívit v areálu Komora expozici společnosti Hervis Sports a odevzdat anketní lístek. Ze všech soutěžících bude vylosován 14. listopadu výherce, který bude kontaktován e-mailem následující den.

Soubory:

Foto:

09.08.2017 | zobrazeno 848x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..

VSA 2019 - MŠMT podmínky pro žadatele