Štybar a Lehký získali mistrovské tituly

ČP v cyklotrialu pokračuje na Vysočině

Ženy Dukly Praha závodily v Kyjevě

Zahraniční report. silnice

Nikola Nosková vyhrála Giro del Trentino

Nikola Nosková pokračuje ve skvělých výkonech, které předvádí v letošní sezóně v barvách týmu Bepink Cogeas. Dnes dosáhla dalšího velkého úspěchu, když vyhrála závod kategorie UCI 1.1 Giro del Trentino Alto Adige - Sudtirol.

Nikola závod zhodnotila: „Závod byl dlouhý 101 km, prvních 90 km bylo po rovině, kde hodně foukalo a nastupovalo se. V závěru bylo osmikilometrové stoupání, které bylo ze začátku mírné a pak přišla ta horší část. Čtyři kilometry před cílem jsem jela v osmičlenné skupině a rozhodlo se až v posledním kilometru. Jela jsem si svoje tempo a na 500 metrech před cílem jsem už byla sama. Po rovině jsem dost trpěla a nemohla se rozet, ale jak přišel kopec, úplně se to otočilo. Tím, že byl dojezd do kopce mi tým věřil a jelo se na mě. Holky mi moc pomáhaly a hlídaly, aby nic neodjelo. Vítězství si hodně cením, byl to těžký závod a sešla se tu velká konkurence."

Dalším závodem, kde se Nikola představí na startu bude už v příští týdnu Mistrovství republiky.

Výsledky: 1. Nosková Nikola (Bepink Cogeas) 2:40:47, 2. Nilsson Hanna (BTC City Ljubjana), 3. Frei Sina (SUI)

Judita Lorencová
17.06.2017 | zobrazeno 655x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY ČERVEN 07.07.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...