Hrdličkové na medaili nedosáhli, skončili čtvrtí

Co čeká český cyklotrial v roce 2018?

Ženy Dukly Praha chtějí vytvořit úspěšný tým

Domácí report. silnice

Hačecký vyhrál Memoriál Jakuba Mrnky

Kyjovské kritérium, Memoriál Jakuba Mrnky, vyhrál Vojtěch Hačecký (Elkov Author). Porazil Tomáše Okrouhlického (Topforex - Lapierre) a Aloise Kaňkovského (Elkov Author).

Kromě Českého poháru se v Kyjově tradičně jezdí i Memoriál Jakuba Mrnky, bodovací kritérium. Letos byl nejlepší Vojtěch Hačecký, v sobotu druhý na Českém poháru. Hačecký posbíral 29 bodů, jen o jeden méně získal druhý Okrouhlický. Kaňkovský získal 23 body. Čtvrtý skončil nejlepší závodník kategorie U23, Luděk Lichnovský z SKC Tufo Prostějov. Páté místo patří Nicolasi Pietrulovi (Dukla Praha).

Závodily i další kategorie. Mezi juniory byl nejlepší Daniel Babor z Kovo Praha, který vyhrál i sobotní Český pohár. Druhý skončil Petr Klabouch (Velo Club Cirkl) a třetí Vojtěch Sedláček (CK Příbram - Fany Gastro).

Mezi ženami zvítězila Kateřina Kohoutková (Dukla Praha). Druhá skončila Božena Kučerová (Kola-bbm.cz) a třetí Sára Kaňkovská (ASO Dukla Brno).
Spolu se ženami závodily i juniorky a nejlepší byla Anna Bohatá (SKC Tufo Prostějov), která porazila dvě závodnice týmu Dukla Praha Petru Ševčíkovou a Barboru Džerengovou.

Nejlepším kadetem byl Mathias Vacek (RC Eindruck Sarleinsbau). Mezi kadetkami vyhrála Kristýna Burlová (Dukla Praha) a mezi žákyněmi Dagmar Hejhalová (Dukla Praha).

Martin Svrček (CyS - Akadémia Petra Sagana) ovládl kategorii starších žáků. Mezi těmi mladšími zvítězil Richard Kobr (CK Bítovská).

Ilustrační foto Jan Brychta

Soubory:

MM
16.04.2017 | zobrazeno 1511x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Mimořádná volební konference ČSC
V příloze naleznete - seznam kandidátů na funkci prezidenta ČSC a člena VV ČSC, jednací řád a volebn..

Školení trenérů II. a III. třídy Terezín
Přihlášky do 25.12.2017 zaslat na mail: henke@ceskysvazcyklistiky.cz Zájemci prosím potvrdit ubyto..

Nominace na MČR omnium 16.-17.12.2017
V příloze naleznete seznam nominovaných závodníků na MČR omnium, které se uskuteční 16.-17.12.2017..