Nominace závodníků na MČR ve vylučovacím závodu

Trialové mistrovství světa v novém

Neumanová: „Nejvíce se mi líbil pohár v Plzni.“

Zahraniční report. mtb

Zadák skončil šestý na úvod bikové Světové série

Skvěle odstartovala závodní sezona pro tým České spořitelny Specialized junior. V italském Miláně při prvním ze závodů Světové série juniorů vybojoval David Zadák šesté místo v devadesátičlenném startovním poli.

Po startu z druhé řady se držel ve vedoucí šestici závodníků, uprostřed závodu ho postihla drobná krize, kdy klesnul až na deváté místo, ale exceletním závěrem vybojoval v cíli skvělé šesté místo. Výborný výkon podal i František Honsa, mezi juniory prvním rokem, který dojel na 33. místě když přitom startoval z předposlední řady.

Jaromír Skála a Jakub Kadlec z kategorie U 23 startovali ve společném závodě Open i s elitními muži a tak si na start stoupli s tak zvučnými jmény jako Florian Vogel, Manuel Fumic, Maxim Marotte, Marco Fontana atd. Také oni startovali ze zadních pozic a v cíli vybojovali konečné 45. resp. 53. místo.

Jako přípravný závod absolvoval tým ve stejném složení o víkendu před tím první závod italského poháru ve Veroně. Na rozblácené trati dosáhl nejlepšího výsledku David Zadák mezi juniory, když dojel na pátém místě. Následujících 14 dní absolvuje celý tým soustředění v Toskánském Scarlinu a odsud se přesune na další závod Světové série juniorů do francouzské Marseille.

Výsledky:

Muži:

1. Vogel (Švýc.) 1:05:22, 2. Marotte (Fr.) +22, 3. Fumic (Něm.) +34, ...48. Skála +7:58, 53. Kadlec (oba ČR) +8:23.

Junioři:

1. Roth (Švýc.) 48:25, 2. Xillo (It.) +41, 3. Azzaro (Fr.) +48, 4. Orr (Brit.) +49, 5. Le Ny (Fr.) +1:38, 6. Zadák +1:57, ...33. Honsa +5:10, 58. Bittner (všichni ČR) +8:02.

13.03.2017 | zobrazeno 609x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
král cyklistiky 2017 ČEZ
Czech Tourism pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
V příloze naleznete nominaci na MČR ve vylučovacím závodu, který se uskuteční 25.11.2017 v Motole...