Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Regionem Orlicka Lanškroun 2020

Dráha Dráha

Mistrovství Olomouckého kraje na dráze

MTB MTB

V neděli startuje ŠKODA TOMKET Pražský MTB pohár

BMX BMX

Trénuj s repre BMX - 7. díl Matěj Bohuslávek

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Techniserv Cup 2020
Techniserv Cup 2020 se rozjede již o víkendu 20.6. a 21.6.2020 a to Olomouckým kritériem a Hanáckými..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 03.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 05.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 08.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California

Partneři ČSC

Zahraniční report. dráha

Janošek má stříbro, Sára Kaňkovská bronz

Česká republika vybojovala na evropském dráhovém šampionátu jezdců kategorie U23 a juniorů zásluhou Jiřího Janoška druhou stříbrnou medaili. Navíc juniorka Sára Kaňkovská přidala bronz ve sprintu.

V italském Montichiari  dvojnásobný juniorský světový šampion uspěl i v prvním roce mezi jezdci U23, navíc za vítězným Němcem Maximilianem Dornbachem zaostal jen o 13 tisícin vteřiny.

Sára Kaňkovská v kvalifikaci sprintu dosáhla třetího nejrychlejšího času. V semifinále nestačila Nizozemku Hetty van de Wouwovou a dobře nezačala ani souboj o třetí místo s domácí Martinou Fidanzovou. prohrála první jízdu, ale další dvě již byla úspěšnější a odměnou je jí skvělá medaile.

Blízko ní byla na dráze dlouhé 250 metrů i její sestra Ema Kaňkovská, ale v bodovacím závodě se nakonec musela spokojit s nepopulárním čtvrtým místem, mezi juniory byl Daniel Babor ve stejném závodě diskvalifikován a mezi jezdcu U23 skončil Luděk Lichnovský devátý.  

Výsledky:

Muži U23:

1 km s pevným startem:

1. Maximilian Dornbach (Něm.) 1:01,315, 2. Janošek (ČR) 1:01,328, 3. Truman (Brit.) 1:01,742

Bodovací závod:

1. Dibben (Brit.) 125, 2. Downey (Ir.) 111, 3. Ramanau (Běl.) 101, ... 9. Lichnovský (ČR) 0.

Ženy U23:

Bodovací závod:

1. Kopeckyová (Belg.) 44, 2. Nelsonová (Brit.) 38, 3. Pallerová (Něm.) 36.

Junioři:

Bodovací závod:

1. Czubak (Pol.) 49, 2. Donega (It.) 36, 3. Thijssen (Belg.) 32, ...Babor ČR) diskv.

Juniorky:

Bodovací závod:

1. Paternosterová (It.) 53, 2. Raaijmakersová (Niz.) 27,  3. Raybouldová (Brit.) 12,  4. E. Kaňkovská (ČR) 10.

Sprint:

Finále: Grosová (Fr.) - van de Wouwová (/Niz.) 2:1, o 3. místo: S. Kaňkovská (ČR) - Fidanzová (It.) 2:1.

CÍCHA JAROSLAV
14.07.2016 | zobrazeno 1964x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC