Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Český pohár na silnici se přesouvá do Ostravy

Dráha Dráha

GP Prostějov – Memoriál Ot. Malečka příští týden

MTB MTB

Dramatická soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Další tři české medaile na SP handicapovaných

Trial Trial

Šest medailí z Wadowic

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrové řízení - dodávkové automobily


ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Czech Tour 2019 ČT4 SPORT 23.08.2019 Reportáž z největšího českého cyklistického etapového závodu

Partneři ČSC

Domácí report. bmx

Hladíková a Švub mistry ČR v bikrosu

Mistry České republiky v bikrosu se v Uničově stali Aneta Hladíková (TJ BMX Pardubice) a Jan Švub (Bikrosklub Jeseník). Obhájci z loňského roku Petr Muhlhans a Jana Horáková na letošním mistrovství chyběli.

V soutěži mužů zdolala Jan Švub ve finálové jízdě zkušeného veterána Lukáše Tammeho a třetí skončil Štěpán Tumpach (BMX & 4X Team Olympus). Mezi ženami to byl souboj, při absenci potrestané Horákové, prakticky pouze dvojice Hladíkové a v loňském roce bronzové na mistrovství světa Romany Labounkové (Bikrosklub Jeseník) z něhož vyšla vítězně Hladíková.

Mezi juniory byl nejlepší Filip Urban z BMX & 4X Team Olympus.

Výsledky:

Ženy:

1. Hladíková (TJ BMX Pardubice), 2. Labounková (Bikrosklub Jeseník), 3. Zatloukalová (Powerful Team Uničov), 4. Vránová (Laguna Bike Team Přerov)

Muži:

1. Švub (Bikrosklub Jeseník), 2. Tamme (Bikrosclub Řepy), 3. Tumpach (BMX & 4X Team Olympus), 4. Chalupný (BMX Bílina), 5. Haluza (Pells Team), 6. Přibyl (Bikrosclub Řepy),  7. Pešek (TJ BMX Pardubice), 8. Karlík (OK Team).

Junioři:

1. Urban (BMX & 4X Team Olympus), 2. Křeček (OK Team), 3. Bohuslávek (Bikrosclub Řepy), 4. Šimůnek (OK Team).

CÍCHA JAROSLAV
08.07.2013 | zobrazeno 2420x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC