Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Regionem Orlicka Lanškroun 2020

Dráha Dráha

Mistrovství Olomouckého kraje na dráze

MTB MTB

Úřadující mistři vyhráli první bikové závody

BMX BMX

Trénuj s repre BMX - 7. díl Matěj Bohuslávek

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Techniserv Cup 2020
Techniserv Cup 2020 se rozjede již o víkendu 20.6. a 21.6.2020 a to Olomouckým kritériem a Hanáckými..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 05.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. bmx

Hladíková a Švub mistry ČR v bikrosu

Mistry České republiky v bikrosu se v Uničově stali Aneta Hladíková (TJ BMX Pardubice) a Jan Švub (Bikrosklub Jeseník). Obhájci z loňského roku Petr Muhlhans a Jana Horáková na letošním mistrovství chyběli.

V soutěži mužů zdolala Jan Švub ve finálové jízdě zkušeného veterána Lukáše Tammeho a třetí skončil Štěpán Tumpach (BMX & 4X Team Olympus). Mezi ženami to byl souboj, při absenci potrestané Horákové, prakticky pouze dvojice Hladíkové a v loňském roce bronzové na mistrovství světa Romany Labounkové (Bikrosklub Jeseník) z něhož vyšla vítězně Hladíková.

Mezi juniory byl nejlepší Filip Urban z BMX & 4X Team Olympus.

Výsledky:

Ženy:

1. Hladíková (TJ BMX Pardubice), 2. Labounková (Bikrosklub Jeseník), 3. Zatloukalová (Powerful Team Uničov), 4. Vránová (Laguna Bike Team Přerov)

Muži:

1. Švub (Bikrosklub Jeseník), 2. Tamme (Bikrosclub Řepy), 3. Tumpach (BMX & 4X Team Olympus), 4. Chalupný (BMX Bílina), 5. Haluza (Pells Team), 6. Přibyl (Bikrosclub Řepy),  7. Pešek (TJ BMX Pardubice), 8. Karlík (OK Team).

Junioři:

1. Urban (BMX & 4X Team Olympus), 2. Křeček (OK Team), 3. Bohuslávek (Bikrosclub Řepy), 4. Šimůnek (OK Team).

CÍCHA JAROSLAV
08.07.2013 | zobrazeno 3036x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC