Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Další úspěšná sezóna týmu Mapei Merida Kaňkovský

Dráha Dráha

Nominace závodníků na MČR ve vylučovacím závodu

MTB MTB

Prudek desátý na MS ve sprintu eliminátor

BMX BMX

Bikrosaři Topinka a Bohuslávek úspěšní v Thajsku

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový Hostivařský zmrzlík

Sálovka Sálovka

Na šampionát pojedou otec se synem

Handicapovaní Handicapovaní

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Trial Trial

Trialové mistrovství světa v novém

Trial Ženská cyklistika

Neumanová: „Nejvíce se mi líbil pohár v Plzni.“


Informace ČSC

Cyklistické dresy

V dnešní době se se dají koupit velice kvalitní cyklistické dresy vyrobené z nejlepších materiálů. Výběr vhodného oblečení na kolo byjste určitě neměli brát na lehkou váhu, jelikož to muze negativně ovlinit komfort Vaší jízdy na kole. Například cyklo bunda a kalhoty na kolo Vás ochrání před nepřízní počasí

 

Cyklistické dresy a kraťasy na kolo Vám naopak zpestří jízdu v teplejším počasí. Cyklodresy oblékají ženy, muži i děti a nejen, že odvádí pot z těle a chrání před vnejšími vlivy, ale také díky reflexním prvkům chrání bezpečnost cyklisty. Vyberte si i Vy ze širokého sortimentu nejrůznějšího cyklooblečení, cyklodresů a cyklistických kalhot a užívejte si jízdu na kole naplno. Naše cyklistické dresy, to je kvalita a stylový design v jednom. Cyklo dresy jsou vhodné pro každého, kdo rád jezdí na kole, ať už závodně nebo rekreačně.
 
Díky své kvalitě a skvělému barevnému provedení jsou užívány vrcholovými sportovci v několika českých i zahraničních stájích. Oblečte si i Vy profesionální cyklodresy  a vyražte na kole obdivovat krásy Čech i zahraničí. . Ať už se cyklistice věnujete profesionálně či rekreačně, volbou správného cyklistického dresu rozhodně nic nezkazíte, ba naopak ! Doplňte svůj šatník o další cyklistiké oblečení, například o cyklo bundy, kalhoty na kolo a kraťasy na kolo a uvidíte, že Vás bude jízda na kole bavit ještě víc. Sportovní cyklo dresy jsou díky pečlivé práci a výběru materiálu již několik let jedničkou na trhu mezi sportovním a cyklo oblečením.
 
Cyklistické dresy naší značky skloubí dokonalou kvalitu, lehké  a prodyšné materiály a skvělý design do jednoho sportovního cyklo dresu. Cyklo dresy jsou vhodné pro sportovce a sportovkyně všech věkových kategorií a uspokojí i nejnáročnější cyklisty. Není náhoda, že se do cyklistických dresů naší firmy obléká stále více cyklistů a to nejen z České republiky, ale také s okolních států. Například slovenská, ruská a nebo švédská reprezentace obléká námi vyrobené cyklistické oblečení.
 
Sportovní cyklo dresy usnadňují pohyb a chrání bezpečnost cyklisty. ? Není to tak, že by cyklisty již omrzely jednobarevné dresy, ale proto, že se v nich starší generace cítí mlaději, stejně jako při pohybu a mladší generace zase chtějí vypadat skvěle a atraktivně. Navíc se každý v dnešní době rád zasměje a pokud mu k tomu pomůže třeba vtipný a barevný cyklistický dres, tak proč ne. Proto se Vám v teplém slunečném jaru a létu budou hodit prodyšné cykistické dresy a pevné cyklo kraťasy, pokud Vás snad chytne nějaká bouřka, vždy se Vám budou hodit cyklistické kalhoty nebo třeba lehká cyklo bunda. A pokud se chystáte vyjet v chladném a vlhkém podzimu či ledové zimě, nezapomeňte na teplé cyklo kalhoty a bundu, které Vás nejen zahřejí, ale také odvedou vlhkost z Vašeho těla. A protože je cyklistika jedním z nejoblíbenějších sportů tady u nás i ve světě. Sportovci pod pojmem dopomoci k vítězství mohou shledávat už jen obyčejné dokončení závodu nebo zápasu a to platí v cyklistice několikanásobně. I když se věnujete cyklistice jen rekreačně, nebo ji využíváte k dopravě do práce, školy či za zábavou. A mnohdy se jedná i o bezpečnější dopravní prostředek než je auto.
покрывало купить киев

WEBDESIGN7
27.07.2012 | zobrazeno 12559x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
král cyklistiky 2017 ČEZ
Czech Tourism pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
Nominace závodníků na MČR ve vylučovacím závodu
V příloze naleznete nominaci na MČR ve vylučovacím závodu, který se uskuteční 25.11.2017 v Motole...

Postupový klíč na MČR - Praha Motol
Postupový klíč na MČR - Praha Motol naleznete v příloze

Volební konference ČSC 2018
Bližší informace naleznete v příloze