Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Jan Bárta 24. v časovce jednotlivců na MS

Dráha Dráha

Sprinteři Dukly Brno úspěšní v Barceloně

MTB MTB

Kulhavý už je opět v TOP 5 světového žebříčku

BMX BMX

Prováděcí pokyny pro rok 2018

Cyklokros Cyklokros

Havlíková dojela druhá v Badenu

Sálovka Sálovka

Mistry v kolové U23 hráči MO Svitávka

Handicapovaní Handicapovaní

Ježkovo loučení šestým místem

Trial Trial

Do Sklenky na Pohár

Trial Ženská cyklistika

Závodnice Dukly Praha na Giro Toscana


Informace ČSC

Cyklistické dresy

V dnešní době se se dají koupit velice kvalitní cyklistické dresy vyrobené z nejlepších materiálů. Výběr vhodného oblečení na kolo byjste určitě neměli brát na lehkou váhu, jelikož to muze negativně ovlinit komfort Vaší jízdy na kole. Například cyklo bunda a kalhoty na kolo Vás ochrání před nepřízní počasí

 

Cyklistické dresy a kraťasy na kolo Vám naopak zpestří jízdu v teplejším počasí. Cyklodresy oblékají ženy, muži i děti a nejen, že odvádí pot z těle a chrání před vnejšími vlivy, ale také díky reflexním prvkům chrání bezpečnost cyklisty. Vyberte si i Vy ze širokého sortimentu nejrůznějšího cyklooblečení, cyklodresů a cyklistických kalhot a užívejte si jízdu na kole naplno. Naše cyklistické dresy, to je kvalita a stylový design v jednom. Cyklo dresy jsou vhodné pro každého, kdo rád jezdí na kole, ať už závodně nebo rekreačně.
 
Díky své kvalitě a skvělému barevnému provedení jsou užívány vrcholovými sportovci v několika českých i zahraničních stájích. Oblečte si i Vy profesionální cyklodresy  a vyražte na kole obdivovat krásy Čech i zahraničí. . Ať už se cyklistice věnujete profesionálně či rekreačně, volbou správného cyklistického dresu rozhodně nic nezkazíte, ba naopak ! Doplňte svůj šatník o další cyklistiké oblečení, například o cyklo bundy, kalhoty na kolo a kraťasy na kolo a uvidíte, že Vás bude jízda na kole bavit ještě víc. Sportovní cyklo dresy jsou díky pečlivé práci a výběru materiálu již několik let jedničkou na trhu mezi sportovním a cyklo oblečením.
 
Cyklistické dresy naší značky skloubí dokonalou kvalitu, lehké  a prodyšné materiály a skvělý design do jednoho sportovního cyklo dresu. Cyklo dresy jsou vhodné pro sportovce a sportovkyně všech věkových kategorií a uspokojí i nejnáročnější cyklisty. Není náhoda, že se do cyklistických dresů naší firmy obléká stále více cyklistů a to nejen z České republiky, ale také s okolních států. Například slovenská, ruská a nebo švédská reprezentace obléká námi vyrobené cyklistické oblečení.
 
Sportovní cyklo dresy usnadňují pohyb a chrání bezpečnost cyklisty. ? Není to tak, že by cyklisty již omrzely jednobarevné dresy, ale proto, že se v nich starší generace cítí mlaději, stejně jako při pohybu a mladší generace zase chtějí vypadat skvěle a atraktivně. Navíc se každý v dnešní době rád zasměje a pokud mu k tomu pomůže třeba vtipný a barevný cyklistický dres, tak proč ne. Proto se Vám v teplém slunečném jaru a létu budou hodit prodyšné cykistické dresy a pevné cyklo kraťasy, pokud Vás snad chytne nějaká bouřka, vždy se Vám budou hodit cyklistické kalhoty nebo třeba lehká cyklo bunda. A pokud se chystáte vyjet v chladném a vlhkém podzimu či ledové zimě, nezapomeňte na teplé cyklo kalhoty a bundu, které Vás nejen zahřejí, ale také odvedou vlhkost z Vašeho těla. A protože je cyklistika jedním z nejoblíbenějších sportů tady u nás i ve světě. Sportovci pod pojmem dopomoci k vítězství mohou shledávat už jen obyčejné dokončení závodu nebo zápasu a to platí v cyklistice několikanásobně. I když se věnujete cyklistice jen rekreačně, nebo ji využíváte k dopravě do práce, školy či za zábavou. A mnohdy se jedná i o bezpečnější dopravní prostředek než je auto.
покрывало купить киев

WEBDESIGN7
27.07.2012 | zobrazeno 12055x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
ČT4 SPORT Cannondale kritérium 22.09.2017 Sestřih ze závodu horských kol.
ČT4 SPORT MS 2017 Norsko 22.09.2017 Záznam ze závodu mužů do 23 let na světovém šampionátu v sil...
ČT4 SPORT MS 2017 Norsko 22.09.2017 Záznam ze závodu mužů do 23 let na světovém šampionátu v sil...
Informace ČSC
Gratulace ekonomickému viceprezidentovi ČSC
Gratulujeme ekonomickému viceprezidentovi svazu Slavomíru Svobodovi, který byl novým ministrem jmeno..

ČSC přijme učetní
Více informací naleznete v příloze.

ČSC hledá dodavatele reprezentačního oblečení
Více informací naleznete v příloze.