Informace ČSC

Cyklistické dresy

V dnešní době se se dají koupit velice kvalitní cyklistické dresy vyrobené z nejlepších materiálů. Výběr vhodného oblečení na kolo byjste určitě neměli brát na lehkou váhu, jelikož to muze negativně ovlinit komfort Vaší jízdy na kole. Například cyklo bunda a kalhoty na kolo Vás ochrání před nepřízní počasí

 

Cyklistické dresy a kraťasy na kolo Vám naopak zpestří jízdu v teplejším počasí. Cyklodresy oblékají ženy, muži i děti a nejen, že odvádí pot z těle a chrání před vnejšími vlivy, ale také díky reflexním prvkům chrání bezpečnost cyklisty. Vyberte si i Vy ze širokého sortimentu nejrůznějšího cyklooblečení, cyklodresů a cyklistických kalhot a užívejte si jízdu na kole naplno. Naše cyklistické dresy, to je kvalita a stylový design v jednom. Cyklo dresy jsou vhodné pro každého, kdo rád jezdí na kole, ať už závodně nebo rekreačně.
 
Díky své kvalitě a skvělému barevnému provedení jsou užívány vrcholovými sportovci v několika českých i zahraničních stájích. Oblečte si i Vy profesionální cyklodresy  a vyražte na kole obdivovat krásy Čech i zahraničí. . Ať už se cyklistice věnujete profesionálně či rekreačně, volbou správného cyklistického dresu rozhodně nic nezkazíte, ba naopak ! Doplňte svůj šatník o další cyklistiké oblečení, například o cyklo bundy, kalhoty na kolo a kraťasy na kolo a uvidíte, že Vás bude jízda na kole bavit ještě víc. Sportovní cyklo dresy jsou díky pečlivé práci a výběru materiálu již několik let jedničkou na trhu mezi sportovním a cyklo oblečením.
 
Cyklistické dresy naší značky skloubí dokonalou kvalitu, lehké  a prodyšné materiály a skvělý design do jednoho sportovního cyklo dresu. Cyklo dresy jsou vhodné pro sportovce a sportovkyně všech věkových kategorií a uspokojí i nejnáročnější cyklisty. Není náhoda, že se do cyklistických dresů naší firmy obléká stále více cyklistů a to nejen z České republiky, ale také s okolních států. Například slovenská, ruská a nebo švédská reprezentace obléká námi vyrobené cyklistické oblečení.
 
Sportovní cyklo dresy usnadňují pohyb a chrání bezpečnost cyklisty. ? Není to tak, že by cyklisty již omrzely jednobarevné dresy, ale proto, že se v nich starší generace cítí mlaději, stejně jako při pohybu a mladší generace zase chtějí vypadat skvěle a atraktivně. Navíc se každý v dnešní době rád zasměje a pokud mu k tomu pomůže třeba vtipný a barevný cyklistický dres, tak proč ne. Proto se Vám v teplém slunečném jaru a létu budou hodit prodyšné cykistické dresy a pevné cyklo kraťasy, pokud Vás snad chytne nějaká bouřka, vždy se Vám budou hodit cyklistické kalhoty nebo třeba lehká cyklo bunda. A pokud se chystáte vyjet v chladném a vlhkém podzimu či ledové zimě, nezapomeňte na teplé cyklo kalhoty a bundu, které Vás nejen zahřejí, ale také odvedou vlhkost z Vašeho těla. A protože je cyklistika jedním z nejoblíbenějších sportů tady u nás i ve světě. Sportovci pod pojmem dopomoci k vítězství mohou shledávat už jen obyčejné dokončení závodu nebo zápasu a to platí v cyklistice několikanásobně. I když se věnujete cyklistice jen rekreačně, nebo ji využíváte k dopravě do práce, školy či za zábavou. A mnohdy se jedná i o bezpečnější dopravní prostředek než je auto.
покрывало купить киев

WEBDESIGN7
27.07.2012 | zobrazeno 11137x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...
Informace ČSC
MS NA DRÁZE 2017 V ČT
Vážení příznivci cyklistiky, níže najdete rozpis vysílání České televize z letošního světového šampi..

Svatopluk Henke uveden do Síně slávy
Český svaz cyklistiky gratuluje Svatopluku Henkemu k uvedení do Síně slávy Unie profesionálních tren..

Vyhlášení Českého poháru 2016
V sobotu dne 17. prosince bude provedeno v Praze na velodromu v Motole slavnostní vyhlášení ČP mláde..

Cyklistika aktuálně
Silnice Silnice

Vacek 16. na Tour du Pays de Vaud

Dráha Dráha

Úspěšné mistrovství Moravy mladých dráhařů

MTB MTB

Junior Zadák šestý v Albstadtu

BMX BMX

Topinka a Labounková uspěli na EP v Řepích

Cyklokros Cyklokros

van der Poel ovládl Superprestige

Sálovka Sálovka

MO Svitávka míří na ME U23

Handicapovaní Handicapovaní

Koblasa stříbrný v silničním závodě na SP Ostende

Trial Trial

V Blansku se rozhodne o nových mistrech republiky

Trial Ženská cyklistika

Nikola Nosková celkově 6. na Emakumeen Bira