Zemřel trenér a funkcionář Jiří Wimmer

O víkendu se rozjíždí ŠKODA EXTRALIGA v kolové

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Třetí titul pro Mathieu van der Poela
Třetí světový titul, po zlatu z roku 2015 z Tábora a z loňského roku, vybojoval v elitní kategorii m..

Zajímavosti

Kozlíková desátá ve stíhačce

Lada Kozlíková obsadila desáté místo ve stíhacím závodě na tři kilometry na mistrovství světa v dráhové cyklistice v Palmě de Mallorca ve Španělsku. Přestože zlepšila svůj vlastní český rekord o dvě desetiny sekundy na 3:39,395 minuty, za nejlepšími zaostala o osm sekund. Druhá česká reprezentantka Martina Růžičková skončila jednadvacátá. V keirinu neuspěl Adam Ptáčník. V první jízdě se dopustil taktické chyby a útočil z poslední pozice. Na rychlé soupeře se nestačil ani dotáhnout a skončil pátý, zatímco přímý postup vybojovali Francouz Bourgain a French z Austrálie. Český jezdec pak neuspěl ani v opravě, v níž po lepším výkonu skončil třetí, ale proti obhájci zlata z loňského roku Nizozemci Bosovi neměl nejmenší šanci uspět. Naopak v kvalifikaci mužů ve scratchi si počínal naprosto suverénně Martin Bláha. Ve své jízdě, z níž postupovalo jedenáct jezdců do večerního finále, skončil třetí, když vyhrál spurt skupiny, která měla půl okruhu ztráty na dvojici uprchlíků.

30.03.2007 | zobrazeno 1758x