Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Bikerka Čábelická míří přípravu k Tokiu 2020

Cyklokrosařka Nash uhájila v SP třetí místo

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Zahraniční report. mtb

Šampionát v Champéry bez Huříkové

Bez Terezy Huříkové se uskuteční letošní světový šampionát horských kol ve švýcarském Champéry. Bývalá juniorská mistryně světa sice do dějiště šampionátu přijela, ale zase velice rychle dnes odjela. Při prvním tréninku neobjela ani jedno celé kolo a po pádu narazila do stromu a poté skončila v helikoptéře, která ji dopravila k prvnímu vyšetření do nemocnice v Monthey. Diagnóza: zlomení klíční kost, tentokrát levá.

"Hned v prvním sjezdu jsem skočila drop a dopadla na kámen, který mě rozhodil a šla jsem hlavou přímo na strom. Stačila jsem ještě uhnout, ale narazila do něj ramenem,“ řekla smutná Tereza Huříková.  Trenér české reprezentace Jan Slavíček počítal i další ztráty, ale ty nebyly tak těžké. Šťastněji vyvázla z karambolu Karolína Kalašová, která se „jen“ potloukla a junior Radim Kovář si rozsekl koleno, ale v obou případech nejde o nic vážného.

31.08.2011 | zobrazeno 2608x