Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Dominik Neuman je celkovým vítězem ŠKODA CUPu

Dráha Dráha

Sprinteři třikrát na stupních vítězů v Pruszkowě

MTB MTB

Hynek vybojoval stříbro na MS v maratonu

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Skvělá Nash: zvítězila v bahně ve Waterloo

Sálovka Sálovka

SC Svitávka vyhrála Elite Škoda Extraligu

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Třetí místo Pečínkové ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Reprezentace aktuality silnice

Regionem Orlicka vyhrál Turek

Osmnáctiletý Daniel Turek z Favoritu Brno se stal s půlminutovým náskokem na druhého Michaela Vakoče a třetího Adama Valeše (oba Dukla Praha) celkovým vítězem mezinárodního etapového, kopci prošpikovaného závodu cyklistických juniorů Regionem Orlicka.

Závodilo se od pátku do neděle, ve třech etapách a časovce jednotlivců kolem města Lanškrouna. V kopcích Orlických hor se tento už 25letý závod stal světovým pojmem mezi mládežnickými kategoriemi: na jeho počátku byl mezi vítězi například Pavel Padrnos či před pěti lety slovenský talent Peter Sagan.
Čeští mladí cyklisté uspěli, získali všechny cenné trikoty – Turek za výhru mezi jednotlivci žlutý, Tomáš Zechmeister modrými puntíky v bodovací soutěži, Radovan Doležel červený ve vrchařské soutěži a Michael Vakoč bílý dres.
Výsledky:
1. etapa (77 km):
1. Bormann (Něm.) 1:50:30, 2. Dietrich (oba Něm.), 3. Turek (Favorit Brno) oba  stejný čas.
2. etapa (časovka na 10 km):
1. Turek 12:08, 2. Chlupáč (Dukla Praha) +16, 3. Dietrich +20.
3. etapa (79,2 km):
1. Skála (Cyklo Team Tábor) 2:05:27, 2. Zechmeister (Favorit Brno), 3. Chlupáč oba stejný čas.
4. etapa (95 km):
1. Skála 2:23:36, 2. Zechmeister, 3. Doležel (KOVO Praha)oba stejný čas.
Výsledky:
Konečné pořadí:
1. Turek 6:32:46, 2. Vakoč +28, 3. Valeš (oba Dukla Praha) +37, 4. Ponikelský (Mapei Cyklo Kaňkovský) +48, 5. Menzel (RSC Cottbus) +51, 6. Viktorin (Team Bike Březová) +1:04.
Jaroslav Cícha
FOTO Patrik Pátek
 

CÍCHA JAROSLAV
14.08.2011 | zobrazeno 3613x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC