Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Kelemen přestupuje do CCC Development Teamu

Dráha Dráha

Vyhlášení ČP na dráze mládeže a žen

MTB MTB

Časové změny zatraktivní pohárové MTB víkendy

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

V Táboře pojede cyklokrosový SP 38 reprezentantů

Sálovka Sálovka

Titul v kolové již popáté v řadě pro Svitávku

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
MS urban cycling 2019 Čína ČT4 SPORT 20.11.2019 Sestřih ze světového šampionátu v disciplínách trial, freest...
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice

Partneři ČSC

Zajímavosti

Nominace na SP v Manchesteru

Poslední prověrkou pro české dráhové cyklisty před mistrovstvím světa, které se uskuteční na přelomu března a dubna na Mallorce, bude závěrečný čtvrtý závod Světového poháru v Manchesteru. Na dráze v Anglii se představí od 23. do 25. února jedenáct českých cyklistů: devět z nich bude startovat v reprezentačních dresech a zbývající dva v barvách ASC Dukly Praha. Reprezentace: Petr Lazar (bodovací závod dvojic, bodovací závod jednotlivců), Alois Kaňkovský (bodovací závod dvojic, scratch), Adam Ptáčník (týmový sprint, sprint), Ivan Vrba (keirin, náhradník pro týmový sprint), Denis Špička (týmový sprint, sprint), Tomáš Bábek (týmový sprint, 1 km s pevným startem), Lenka Valová (sprint, 500 m s pevným startem, keirin, týmový sprint), Martina Růžičková (bodovací závod, scratch, stíhací závod na 3 km), Jarmila Machačová (bodovací závod, scratch, týmový sprint). ASC Dukla Praha: Milan Kadlec (bodovací závod dvojic, bodovací závod jednotlivců), Jiří Hochmann (bodovací závod dvojic, scratch).


23.02.2007 | zobrazeno 2031x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC