Aktuálně Sálovka

Adam s Horákem vyhráli juniorské MČR v kolové

Dvojice Sokola Zlín-Prštné ve složení Radek Adam a Tomáš Horák vybojovala ve Zlíně juniorský mistrovský titul v kolové a zajistila si tím právo startu na evropském juniorském evropském šampionátu, který se uskuteční 25. - 28. května v Praze.

24.04.2017 | zobrazeno 68x | fotogalerie | video | komentáře

SC Svitávka vyhrála 2. kolo extraligy

Dvojice Jiří Hrdlička a Pavel Loskot z SC Svitávka I vyhrála druhé kolo Extraligy v kolové, které se hrálo v Olomouci. Pět zápasů dvojice vyhrála a jen se Sokolem Zlín-Prštné I (Jan Krejčí a Martin Struhař) remizovala 4:4. Pro Zlín-Prštné to byla rovněž jediná ztráta a o pořadí rozhodlo jen lepší skore SC Svitávky.

03.04.2017 | zobrazeno 242x | fotogalerie | video | komentáře

MO Svitávka kraluje MČR do 23 let

Dvojice MO Svitávka Jiří Hrdlička ml. a Roman Staněk zatím zcela kraluje mistrovství ČR v kolové hráčů do 23 let. O dvou uplynulých víkendech vyhrála ve Zlíně a druhé a třetí kolo šampionátu a naprosto bezpečně, bez ztráty bodu, vede průběžné pořadí.