Aktuálně MTB XCO

Junior Zadák šestý v Albstadtu

Druhý díl Světového poháru v cross country zahájil dnes v německém Albstadtu závod mužů kategorie U23. Čeští jezdci si oproti minulému týdnu vedli lépe, nejlepší z nich skončil osmnáctý Matěj Průdek. Ve vloženém závodě juniorů kategorie C1 se velmi dobře ukázal David Zadák, který dojel šestý, Lucie Krupová skončila dvanáctá.

27.05.2017 | zobrazeno 48x | fotogalerie | video | komentáře

Sásková má stříbro z Juniorské světové série

Juniorská reprezentantka České republiky Tereza Sásková (Česká spořitelna Junior MTB Team) vybojovala v závodě Juniorské světové série horských kol v Kanadě vynikající druhé místo.

23.05.2017 | zobrazeno 172x | fotogalerie | video | komentáře

V Novém Městě vyhrál Schurter, Kulhavý neuspěl

Švýcar Nino Schurter dál vyhrává závody v Novém Městě na Moravě. Dnes v úvodím dílu Světového poháru nedal svým soupeřům šanci a navázal na loňské zlato ze světového šampionátu ve Vysočina aréně. Diváci se hlavně těšili na jeho souboj s Jaroslavem Kulhavým, tomu však závod naopak nevyšel ani trochu a skončil hluboko v poli poražených na 55. místě.

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...