Aktuálně Dráha

Bábek má druhou medaili, stříbro z kilometru

Skvělou sezonu zakončil Tomáš Bábek dalším skvělým vystoupením. Na světovém dráhovém šampionátu v Hongkongu vybojoval pro naše barvy druhou medaili. Po bronzu z keirinu dnes získal v závodu na 1 km s pevným startem dokonce stříbro, když porazit jej dokázal pouze Francois Pervis z Francie, který vybojoval v této disciplíně již čtvrté zlato.

16.04.2017 | zobrazeno 344x | fotogalerie | video | komentáře

Češi čtvrtý den na MS bez úspěchu

Čtvrtý den bojů světového šampionátu na dráze v Hongkongu zasáhly z českých reprezentantů do závodů pouze Jarmila Machačová a Lucie Hochmann, ale neuspěly. V madisonu, který měl v ženské podobě na MS premiéru, se jim nedařilo a po polovině závodu z něj odstoupily.

15.04.2017 | zobrazeno 153x | fotogalerie | video | komentáře

Sprinteři na MS neuspěli

Bez úspěchu skončilo pro českou dvojici Pavel Kelemen a David Sojka jejich dnešní účinkování na světovém šampionátu v Hongkongu ve sprintu. Olympionik Kelemen zajel v kvalifikaci dvacátý čas 10,003 (první, kterému se nepodařilo pokořit hranici deseti vteřin) a v prvním kole pak nestačil na Francouze Francois Pervise, Sojka zajel 10,156 a to jej zařadilo na 30. místo, jen pět setin od poslední postupové 28. pozice.

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy