Aktuálně Silnice

Nosková vyhrála i druhý závod v Itálii

Nikola Nosková navázala na svůj povedený debut v dresu BePink Cogeas druhým vítězstvím v nedělním závodě.

MM
24.04.2017 | zobrazeno 593x | fotogalerie | video | komentáře

Kaňkovský vyhrál V4 na Slovensku

Slovenský závod série Visegrádské čtyřky ovládl český celek Elkov Author. Vyhrál Alois Kaňkovský, druhý skončil Vojtěch Hačecký.

MM
23.04.2017 | zobrazeno 332x | fotogalerie | video | komentáře

Černý druhý na V4 v Maďarsku

Josef Černý (Elkov Author) byl nejlepším českým závodníkem v první závodě série Visegrádské 4 v Maďarsku. Dojel na druhém místě.

Slavnostní vyhlášení ankety Král cyklistiky 2014
Jubilejním padesátým vítězem ankety Král cyklistiky byl dnes v Praze korunován osmadvacetiletý Zdeněk Štybar, závodník elitní stáje Omega Pharma-Quick Step. Na trůn v současné době již především silničáře vynesl třetí zisk duhového cyklokrosového titulu z nizozemského Hoogerheide.

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy