Aktuálně Silnice

Holec třetí v poslední etapě Tour du Pays de Vaud

Švýcarský etapový závod skončil úspěchem české reprezentace. Richard Holec v závěrečné etapě vybojoval třetí místo. Karel Vacek skončil celkově 16.

MM
28.05.2017 | zobrazeno 153x | fotogalerie | video | komentáře

Vacek 16. na Tour du Pays de Vaud

Po dvou sobotních půletapách závodu Tour du Pays de Vaud je nejlépe umístěným českým závodníkem Karel Vacek na 16. místě průběžného pořadí.

MM
27.05.2017 | zobrazeno 217x | fotogalerie | video | komentáře

Holec čtvrtý v 1. etapě Tour du Pays de Vaud

Richard Holec obsadil v 1. etapě švýcarského etapového závodu Tour du Pays de Vaud vynikající čtvrté místo. Zvítězil Nor Andreas Leknessund.

Slavnostní vyhlášení ankety Král cyklistiky 2014
Jubilejním padesátým vítězem ankety Král cyklistiky byl dnes v Praze korunován osmadvacetiletý Zdeněk Štybar, závodník elitní stáje Omega Pharma-Quick Step. Na trůn v současné době již především silničáře vynesl třetí zisk duhového cyklokrosového titulu z nizozemského Hoogerheide.

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...